Konkordato hakkında

Ülkemizdeki son dönemdeki ekonomik tablo karşısında birçok şirket ve kişi konkordato ilan etmek zorunda kalmıştır. Ancak konkordato terimi çok sıklıkla duyulan bir terim olmasına rağmen içeriği konusunda soru işaretleri sürmektedir.

Bu nedenle şirketimiz tarafından konkordato hakkında toplumu bilgilendirme ve güncel gelişmelerden haberdar etme amacıyla bir websitesi ve twitter hesabı oluşturulmuştur.

 

Websitesi için tıklayınız www.konkordatoilani.com

Twitter hesabı için tıklayınız @konkordatoilani

 

Bu site ve twitter hesabında her gün konkordato ilan eden firmalara yer verilecek olup aynı zamanda konkordato hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler ve güncel haberler yer alacaktır. İlgililere yardımcı olması dileğiyle.

 

Önemli Uyarı: Bu web sitesinde sunulan içerik ve kaynaklar reklam amacı taşımamakta olup, profesyonel tavsiye olarak düşünülmemelidir. Profesyonel yardım konusunda uzmanlardan destek almanızı tavsiye ederiz.

Bu web sitesini belirli aralıklarla güncelleyeceksek de, bu sitede yer alan bilgilerin eksiksiz, doğru ve güncel olduğu garanti edilmemektedir. Bu bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden okuyucular bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir